IT Rekruter - Konsultant

Undisclosed Salary B2B

Warszawa + Zdalnie

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end

  • Pozyskiwanie TOP inżynierów na stanowiska techniczne (programiści / testerzy / specjaliści od infrastruktury i bezpieczeństwa IT itd.)

  • Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego

  • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych, wprowadzanie własnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Motywacja, nastawienie na realizację celu, proaktywność

  • Dokładność, skrupulatność

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w rekrutacji

To oferujemy

  • Służbowy iPhone / Laptop

  • Szybką ścieżkę kariery i możliwość awansu

  • Codzienne wsparcie w zadaniach team leadera zespołu IT

  • Projekty rekrutacyjne dla międzynarodowych firm

  • Dostęp do szkoleń wykorzystujących metody wyszukiwania kandydatów poprzez Boolean Search, X-ray Search, portale branżowe (GitHub, StackOverflow, Meetup) itd.

  • Elastyczny czas pracy / praca zdalna

  • Luźną atmosferę 😊

  • Dogodna lokalizacja biura – okolice stacji Metro Politechnika

  • Atrakcyjny system premiowy!

  • Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy

B2B

Undisclosed Salary

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Assessment
Spotkanie F2F

Robert Szczepański robert.szczepanski@1dea.pl