Junior Account Manager

Undisclosed Salary B2B

Warszawa

Twoje obowiązki:

  • Pozyskiwanie Klientów na usługi rekrutacyjne i outsourcingowe
  • Codzienna współpraca z Klientami i weryfikacja ich potrzeb biznesowych
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Rozwój i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami oraz kandydatami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

 Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w sprzedaży usług B2B
  • Podstawowej wiedzy z zakresu IT
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Otwartości i łatwości w nawiązywania kontaktów oraz relacji biznesowych
  • Zaangażowania, kreatywności i dynamizmu w działaniu
  • Samodyscypliny i nastawienia na realizację celów

Co czeka na Ciebie w 1dea:

  • Możliwość wejścia w świat usług IT i współpracy z rozpoznawalnymi Klientami
  • Codzienne wsparcie w realizowanych zadaniach
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (lub opcjonalnie umowa zlecenie dla osób posiadających status studenta).
  • Dogodną lokalizacja biura w samym centrum Warszawy (okolice Placu Unii Lubelskiej)
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy

B2B

Undisclosed Salary

Lokalizacja

Warszawa

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie F2F
Assessment
Złożenie oferty

Paweł Słupski pawel.slupski@1dea.pl