Senior Recruitment Consultant

Undisclosed Salary B2B

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź, Poznań + Zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych 360 stopni
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i sposobu pozyskiwania kandydatów
  • Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego
  • Możliwość rozwijania biznesu poprzez aktywne pozyskiwanie klientów (opcjonalnie)

Nasze wymagania:

  • W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby z doświadczeniem w  jednej z linii biznesowych; FMCG ( Food i Non-Food) / Farmacja / SSC
  • Minimum 2 lata doświadczenia w jednym z wyżej wskazanych obszarów jako Consultant 360
  • Doświadczenie w direct search
  • Otwartość na ludzi i tworzenie dobrych relacji ( partnerstwo oraz wsparcie dla klienta jak i kandydata w procesie rekrutacyjnym)
  • Znasz język angielski min. na poziomie B2

To oferujemy:

  • Brak twardych targetów niemożliwych do zrealizowania, oceniamy Twój wkład w organizację
  • Swobodę relacji - chcemy, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Prowadzimy otwarte kontakty na każdym poziomie hieriarchi firmowej,
  • Możliwość pracy hybrydowej a jeżeli jesteś z miejsca, gdzie nie mamy biura to dajemy możliwość pracy zdalnej
  • Współpracujemy ze sobą bez niezdrowej konkurencji, przedstawimy przejrzysty system premiowy już w momencie rekrutacji
  • Jesteś doświadczonym rekruterem? Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. Stworzymy wspólnie rozwiązanie, abyś mógł wykorzystać w pełni swoje możliwości.

Benefity:

  • Służbowy iPhone / Laptop
  • Szybką ścieżkę kariery i możliwość awansu
  • Codzienne wsparcie w zadaniach team leadera
  • Projekty rekrutacyjne dla międzynarodowych firm
  • Dofinansowanie do pakietu Benefit Multisport
  • Możliwość pojawiania się w biurze z pieskiem
  • Elastyczny czas pracy / praca zdalna
  • Liczne imprezy oraz wyjazdy integracyjne
  • Luźną atmosferę 😊
  • Czeskie piwo w lodówce
  • Dogodna lokalizacja biura – okolice stacji Metro Politechnika
  • Atrakcyjny system premiowy!
  • Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy

B2B

Undisclosed Salary

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa Wrocław Kraków Katowice Gdańsk Łódź Poznań

Małgorzata Soporek malgorzata.soporek@1dea.pl