AI Engineer

20 000 - 30 000 PLN gross/month - Permanent

Gdańsk + Zdalnie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży technologicznej, która poszukuje kreatywnego i doświadczonego Inżyniera Algorytmów AI.

Jeżeli jesteś pasjonatem sztucznej inteligencji, masz wiedzę w dziedzinie algorytmów i chcesz dołączyć do zespołu, który kształtuje przyszłość technologii, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jeśli kryteria czy technologie wymienione poniżej nie są tym w czym akurat działasz, zachęcam i tak do zostawienia CV - mamy więcej niż jeden projekt dla inżynierów AI :)

Zakres Obowiązków:

  • Projektowanie, implementacja i optymalizacja algorytmów AI.
  • Analiza danych oraz tworzenie modeli uczenia maszynowego.
  • Współpraca z zespołem programistów i naukowców w celu implementacji rozwiązań AI w naszych produktach.
  • Testowanie i walidacja modeli, zapewnienie ich jakości oraz wydajności.

Wymagania:

  • Magister lub doktorat w odpowiedniej dziedzinie (Matematyka, fizyka, informatyka)
  • C i C ++ - Rozwój oprogramowania w systemie Linux
  • Optymalizacje niskiego poziomu dla procesorów; OpenCL, SYCL / DPC ++, CUDA - (OpenMP, TBB lub MPI)
  • Zorientowanie w obszarach Machine Learning/ Deep Learning
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja.

Oferujemy:

  • UoP do ok. 30.000 zł brutto + AKUP + premia, akcje i inne
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie

AI Engineer

Permanent

20 000 - 30 000 PLN gross/month

Lokalizacja

Zdalnie Gdańsk

Maria Rzodkiewicz maria.rzodkiewicz@1dea.pl