Android Developer - Automotive

20 000 - 33 000 PLN gross/month - Permanent 20 000 - 33 000 PLN net/month - B2B

Warszawa + Zdalnie

Rekrutujemy dla producenta rozwiązań z obszaru automotive – nie musisz mieć doświadczenia stricte w branży motoryzacyjnej.

Nowopowstający oddział w Polsce, realny wpływ na rozwój projektu. Zostań częścią najnowocześniejszej platformy do rozwoju autonomicznych pojazdów.

Warunki zaangażowania:

Obszar: IT
Lokalizacja: 1 dzień w tygodniu w biurze w Warszawie (Śródmieście), reszta dni zdalnie
Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
Stawka: B2B do 33.000 zł netto / UoP do 33.000 zł brutto
Zaangażowanie: długoterminowy projekt

Zakres obowiązków

  • Będziesz pracował/a nad IVI autonomicznych pojazdów- bezpośrednio u producenta.

Wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na Androida (Kotlin, Java)
  • Kompleksowe zrozumienie platformy Android -  biblioteki, frameworki, narzędzia
  • Znajomość wzorców projektowych i najlepszych praktyk w rozwoju Androida
  • Doświadczenie z Bluetooth Low Energy/ IoT/ Android SDK/ embeddedowym środowiskiem pracy bardzo mile widziane (!)
  • Znajomość j. polskiego i angielskiego na komunikatywnym poziomie.

Permanent

20 000 - 33 000 PLN gross/month

B2B

20 000 - 33 000 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa

Aplikuj nawet jeśli nie jesteś przekonany do oferty - mamy mnóstwo rekrutacji niejawnych

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Zadanie domowe
Spotkanie techniczne
Złożenie oferty

Skontaktuj się z naszym ekspertem rekrutacji

Maria Rzodkiewicz maria.rzodkiewicz@1dea.pl