Android Middleware Developer

20 000 - 33 000 PLN gross/month - Permanent 20 000 - 33 000 PLN net/month - B2B

Warszawa + Zdalnie

Chcesz być częścią czegoś więcej niż tradycyjne mobile'owe apki?

Rekrutujemy dla producenta rozwiązań z obszaru automotive – nie musisz mieć doświadczenia stricte w branży motoryzacyjnej.

Nowopowstający oddział w Polsce, realny wpływ na rozwój projektu. Zostań częścią najnowocześniejszej platformy do rozwoju autonomicznych pojazdów.

Warunki zaangażowania:
Obszar: IT
Lokalizacja: 1 dzień w tygodniu w biurze - Warszawa (Śródmieście)
Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
Stawka (ustalana indywidualnie): B2B do 33.000 netto lub UoP
Zaangażowanie: bezpośrednie zatrudnienie u producenta, długofalowo

Zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwijanie oprogramowania skoncentrowanego wokół infotainmentowych komponentów w pojazdach.

Wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia w pisaniu na Androidzie
  • znajomość Java, C++, Java Native Interface
  • praktyczne doświadczenie z Android Framework i Android Multimedia Framework
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

Nice to have:

  • Znajomość warstwy abstrakcji sprzętowej systemu Android (HAL)
  • Doświadczenie w pracy z natywnymi bibliotekami C ++ (Android NDK)

Permanent

20 000 - 33 000 PLN gross/month

B2B

20 000 - 33 000 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Zadanie domowe
Spotkanie techniczne
Złożenie oferty

Maria Rzodkiewicz maria.rzodkiewicz@1dea.pl