Asystentka partnera

Undisclosed Salary Permanent

Warszawa

Dla jednego z naszych klientów, lidera na rynku wśród kancelarii prawnych, poszukujemy osoby na stanowisko asystentki partnera.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracy merytorycznej prawników,
  • obsługa telekonferencji, prowadzenie kalendarza w systemie elektronicznym i koordynacja spotkań, czuwanie nad terminowością prowadzonych spraw, organizacja podróży służbowych,
  • przygotowywanie projektów korespondencji, edytowanie dokumentów zgodnie ze wskazówkami prawników,
  • dbanie o jakość i estetykę dokumentów, a także o spójność polskiej i angielskiej wersji językowej (we współpracy z zespołem tłumaczy Kancelarii),
  • utrzymanie w należytym porządku korespondencji i dokumentów tworzonych na potrzeby prowadzonych spraw klientów (organizacja, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji),
  • współpraca przy organizacji seminariów i szkoleń wewnętrznych i prowadzonych dla klientów kancelarii,
  • koordynowanie spraw administracyjno-organizacyjnych.

Profil kandydata:
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office: Outlook, Excel, Word, Power Point,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
• umiejętności organizacyjne oraz samodzielność i efektywność w działaniu,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• wysoka kultura osobista,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i doświadczenie we współpracy z działem IP.

Oferujemy:
• prywatną opiekę medyczną,
• kartę Multisport,
• dopłatę do nauki języka angielskiego.

Permanent

Undisclosed Salary

Lokalizacja

Warszawa

Karolina Romańska karolina.romanska@1dea.pl