Business Development Manager FTL

Undisclosed Salary Permanent

Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Poznań + Zdalnie

Prowadzimy rekrutację dla dużego gracza na rynku Polskim, który zapewnia kompleksową obsługę swoim klientom, działa w oparciu o dwie silne linie biznesowe – FTL i magazyny, szukamy osoby na stanowisko sprzedażowe.

Klient ceni sobie wartość jaką są ludzie i jest otwarty na budowanie nowych relacji, zwłaszcza na rynku DACHL.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktu drogowego całopojazdowego na rynek DACHL
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz uczestnictwo w przetargach
  • Współpraca z działami operacyjnymi
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami w Polsce i za granicą

Wymagania:

  • Płynna komunikacja w języku angielskim lub niemieckim
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na terenie DACHL w transporcie drogowym całopojazdowym
  • Gotowość na wyjazdy służbowe
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe oraz profesjonalizm w kontakcie z klientami

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dużą możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca stacjonarna/hybrydowa/zdalna
  • Auto służbowe

Permanent

Undisclosed Salary

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa Łódź Wrocław Kraków Katowice Gdańsk Poznań

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie online
Spotkanie F2F
Złożenie oferty

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl