Business Development Manager (SEA/AIR)

12 000 - 16 000 PLN - Permanent

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź, Poznań + Zdalnie

Dla wielu naszych klientów z branży transportu, spedycji oraz logistyki poszukujemy osób na stanowiska sprzedażowe : Business Development Manager / Key Account Manager, Sales Executive etc.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług transportu morskiego/lotniczego/kolejowego
  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów ( w większości brak podziału na region)
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych dla klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku / minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, ale także nastawienia na osiągnięcie indywidualnych wyników

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Formę zatrudnienia UoP lub B2B
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szybki PARTNERSKI proces rekrutacyjny (1-2 etapy)
  • Dużą dozę samodzielności
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport

Permanent

12 000 - 16 000 PLN

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa Wrocław Kraków Katowice Gdańsk Łódź Poznań

Małgorzata Soporek malgorzata.soporek@1dea.pl