Compiler Engineer

20 000 - 30 000 PLN gross/month - Permanent

Gdańsk + Zdalnie

Do naszego zespołu wiodącej firmy produkującej półprzewodniki poszukujemy doświadczonego Compiler Inżyniera. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie i optymalizację kompilatorów, które są integralną częścią naszych procesów produkcyjnych.

Obszar: IT
Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
Stawka (ustalana indywidualnie): UoP do ok. 30.000 zł brutto +AKUP
Zaangażowanie: długofalowe, umowa bezpośrednio podpisywana z producentem

Zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem projektowym i inżynierami sprzętu w celu zapewnienia kompatybilności i efektywności.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z kompilatorami oraz implementacja poprawek.
  • Udział w badaniach i rozwoju nowych technologii związanych z kompilatorami oraz procesami produkcyjnymi.

Wymagania

  • Wyższe techniczne wykształcenie
  • +3 lata doświadczenia w C/C++, OOP
  • Doświadczenie w tworzeniu kompilatorów LLVM lub GCC z wektoryzacją i modelami programowania równoległego, takimi jak OpenMP lub SYCL.
  • Znajomość j. angielskiego min. B2 level

Oferujemy

  • Stabilne, długofalowe, bezpośrednie zatrudnienie u producenta
  • Sporo benefitów, nie tylko karta Multisport czy prywatna opieka medyczna, ale też tych realnie wpływających na wyższe wynagrodzenie.

Permanent

20 000 - 30 000 PLN gross/month

Lokalizacja

Zdalnie Gdańsk

Maria Rzodkiewicz maria.rzodkiewicz@1dea.pl