DevOps Engineer

16 000 - 20 000 PLN - B2B

+ Zdalnie

Jesteś specjalistą IT? Interesuje Cię praca w ciekawych projektach i różnorodnych technologiach? Dołącz do naszego zespołu 1dea i wraz z nami rozwijaj produkty i usługi na rynku polskim i zagranicznym! Oferujemy klarowny model współpracy w oparciu o umowę B2B, profesjonalny proces rekrutacji oraz możliwość rozwijania Twoich umiejętności technicznych w pracy dla klientów z różnych sektorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : DevOps Engineer

Zadania:

  • Bliska współpraca z architektami, inżynierami oprogramowania i biznesem w celu dostarczenia wysoce dostępnych i skalowalnych usług.
  • Utrzymywanie i rozwijanie ciągłej integracji (CI) i ciągłego wdrażania (CD) dla rozwiązań kontenerowych (mikroserwisów) w celu osiągnięcia niezawodnych i stabilnych wydań.
  • Utrzymanie i konfiguracja narzędzi w ramach stosu technologicznego projektów (Bitbucket, TeamCity, Octopus i inne)
  • Rozwiązywanie problemów dla różnych systemów opartych na chmurze Microsoft Azure i Google oraz ulepszanie łańcucha narzędzi, jak również powiązanych procesów w kierunku większej automatyzacji i krótszych czasów realizacji (Ansible, Chef)
  • Udział w przeglądach nowych i zmienionych komponentów
  • Stosowanie i popieranie najlepszych praktyk w zakresie: automatyzacji, testowania, wdrażania i bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Minimum 4+ lat doświadczenia na stanowisku DevOps
  • Doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją oprogramowania (GitLab, Bash, Jenkins, Powershell, NuGet, Sonarqube),
  • Znajomość narzędzi do przeglądu kodu oraz analizy statycznej, instalatory/pakiety, narzędzia provisioningowe;
  • Doświadczenie z zestawem narzędzi CI/CD Github, Jenkins, TeamCity
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi: Microsoft Azure, Google Cloud Platform lub Amazon Web Serices
  • Umiejętność pisania skryptów/programowania (Bash, PowerShell, Python)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2+)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę z Klientem w ramach kontraktu B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Realizacja różnorodnych, międzynarodowych projektów
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport

B2B

16 000 - 20 000 PLN

Lokalizacja

Zdalnie

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie techniczne
Final interview
Złożenie oferty

Kinga Jeglińska kinga.jeglinska@1dea.pl