Branch Manager FTL

Undisclosed Salary Permanent

Warszawa

Dla jednego z naszych klientów specjalizującego się w transporcie drogowym, w branży farmaceutycznej i transporcie towarów wysokowartościowych, szukam osoby na stanowisko Branch Managera do działu spedycji general cargo.

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie całością działu spedycji FTL międzynarodowo

- Niezależny rozwój struktury spedycyjnej

- Odpowiedzialność za budżet, ustalanie KPI

- Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami

- Strategiczna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w realizacji zadań w transporcie drogowym

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym

- umiejętność budowania atrakcyjnych i jednolitych systemów motywacyjnych dla pracowników

- samodzielność w działaniu oraz umiejętność strategicznego myślenia

Oferujemy:

- Samodzielne i decyzyjne stanowisko oraz ambitne wyzwania zawodowe

- Elastyczne formy zatrudnienia

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Permanent

Undisclosed Salary

Lokalizacja

Warszawa

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie F2F
Live coding
Złożenie oferty

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl