Dyspozytor FTL

5 500 - 8 500 PLN gross/month - Permanent

Warszawa, Wrocław

Dla jednego z naszych klientów, operatora logistycznego ceniącego jakość usług, poszukujemy dyspozytorów do prowadzenia floty FTL międzynarodowo. Firma posiada tabor nowoczesnej floty własnej działając zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zleceń transportowych,
  • Ustalanie harmonogramu przewozów, optymalne wykorzystanie floty,
  • Nadzorowanie stanu technicznego pojazdów,
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców oraz powierzonych im zadań,
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • Prowadzenie FTL

Wymagania:

  • Znajomość obowiązujących przepisów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Umiejętność rozwiązywania powstających problemów podczas przewozu,
  • Praca pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP/B2B,
  • Pakiet wyjątkowych benefitów,
  • Możliwość tworzenia rozwiązań,
  • Rozwój

Permanent

5 500 - 8 500 PLN gross/month

Lokalizacja

Warszawa Wrocław

Aplikuj nawet jeśli nie jesteś przekonany do oferty - mamy mnóstwo rekrutacji niejawnych

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie F2F
Złożenie oferty

Skontaktuj się z naszym ekspertem rekrutacji

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl