Embedded Architect

33 600 - 38 600 PLN - B2B

+ Zdalnie

Jesteś specjalistą IT? Interesuje Cię praca w ciekawych projektach i różnorodnych technologiach? Dołącz do naszego zespołu 1dea i wraz z nami rozwijaj produkty i usługi na rynku polskim i zagranicznym! Oferujemy klarowny model współpracy w oparciu o umowę B2B, profesjonalny proces rekrutacji oraz możliwość rozwijania Twoich umiejętności technicznych w pracy dla klientów z różnych sektorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Embedded Architect

Obowiązki:

  • Definiowanie wymagań technicznych dotyczących projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i technologii,
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi: odbiór analiz biznesowych i ocena wykonalności wymagań,
  • Koordynowanie prac zespołów uczestniczących w realizacji i wdrożeniu,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji oraz procedur,
  • Planowanie budżetów i ich rozliczenia

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia w programowaniu Embedded C++
  • Doświadczenie w CLASSIC & ADAPTIVE AUTOSAR
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury w Embedded C++ w produktach opartych na systemie Linux/QNX
  • Umiejętność pracy zespołowej (inni architekci systemów, product menedżerowie, architekci zespołów itp.)
  • Rozwój know-how w zakresie bezpieczeństwa funkcjonalnego (najlepiej ISO 26262)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę z Klientem w ramach kontraktu B2B
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport

B2B

33 600 - 38 600 PLN

Lokalizacja

Zdalnie

Paulina Ryznar paulina.ryznar@1dea.pl