Head of Sales (sea/air/rail)

20 000 - 30 000 PLN gross/month - Permanent 20 000 - 30 000 PLN net/month - B2B

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź, Poznań + Zdalnie

Dla jednego z naszych klientów - jednego z liderów w branży poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko Head of Sales - SZUKAMY LUDZI, KTÓRZY OSIĄGNELI SUKCES

Zadania:

  • Rozwój portfela klientów z obszaru morskiego ( dodatkowo lotniczego oraz kolejowego)
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży
  • Współpraca z działem operacji w zakresie realizacji usług
  • Analiza rynku i wyznaczanie kierunku

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą poparte sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość produktu morskiego  ( mile widziane doświadczenie w sprzedaży transportu lotniczego oraz kolejowego)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Dużą swobodę działania
  • Stabilne zatrudnienie oraz premiowość wynikającą z Twoich działań
  • Mocny zespół operacyjny - bez którego, nie da się dobrze pracować ;)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów( płacowych i pozapłacowych)

Permanent

20 000 - 30 000 PLN gross/month

B2B

20 000 - 30 000 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa Wrocław Kraków Katowice Gdańsk Łódź Poznań

Małgorzata Soporek malgorzata.soporek@1dea.pl