IT Analityk Systemowy (branża ubezpieczeniowa)

20 000 - 27 720 PLN net/month - B2B

Warszawa + Zdalnie

Klientem jest firma tworząca platformy, rozwiązania dla instytucji finansowych, w szczególności dla sektora ubezpieczeniowego.

Projekt: w zasadzie tylko rozwój bez utrzymania, nowe moduły, nowe integracje, interfejsy do portali sprzedażowych.

Warunki zaangażowania:
Obszar: IT
Lokalizacja: 100% zdalnie lub biuro w Warszawie
Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
Stawka (ustalana indywidualnie): B2B do 165 zł/h netto
Zaangażowanie: bezpośrednie zatrudnienie u klienta, długofalowo

Wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze analizy systemowej/ biznesowo - systemowej, konieczne jest doświadczenie w  obszarze ubezpieczeń,
  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie analizy wymagań użytkownika, rozwoju systemów oraz wdrażania nowych funkcjonalności,
  • Umiejętność efektywnej pracy i komunikacji z zespołami IT i użytkownikami biznesowymi,
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność modelowania w notacji BPMN i UML,
  • Doświadczenie w pracy w Scrum,
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (w szczególności REST, JSON, SOAP),
  • Znajomość narzędzi typu: Jira oraz Confluence,
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz biznesowych w projektach dla branży ubezpieczeniowej/ finansowej,
  • Modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji BPMN,
  • Analiza wymagań użytkownika,
  • Weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości ich implementacji w systemie,
  • Wsparcie w utrzymaniu i rozwoju systemów,
  • Opracowanie rekomendacji dotyczących koncepcji rozwiązania,
  • Wsparcie zespołu developerskiego w procesie budowy i wdrażania rozwiązania,
  • Wsparcie zespołu QA w przygotowaniu scenariuszy testowych,
  • Weryfikowanie wdrażanych zmian pod kątem zgodności z założeniami,
  • Prowadzenie warsztatów analitycznych z biznesem oraz zespołami deweloperskimi.

Oferujemy

  • B2B do 165 zł/h netto + VAT
  • 100 % zdalnie lub hybryda z Warszawy - co wolisz
  • Opieka medyczna, Multisport, szkolenia
  • Szybka rekrutacja - 1 etap

B2B

20 000 - 27 720 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie Warszawa

Aplikuj nawet jeśli nie jesteś przekonany do oferty - mamy mnóstwo rekrutacji niejawnych

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie online
Złożenie oferty

Skontaktuj się z naszym ekspertem rekrutacji

Maria Rzodkiewicz maria.rzodkiewicz@1dea.pl