Linux Embedded Developer

25 000 - 50 000 PLN gross/month - Permanent 27 000 - 60 000 PLN net/month - B2B

Kraków

Chcesz pracować przy systemach do zarządzania budynkami przedsiębiorstw oraz ich bezpieczeństwa?

Prowadzimy rekrutacje dla międzynarodowej organizacji z USA.

Produkty które będziesz rozwijał to między innymi kamery monitoringu, systemy kontroli dostępu, alarmy które działają w oparciu o zintegrowaną, platformę w chmurze.

Nie zwlekaj, aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • praca nad nowymi funkcjonalnościami produktów w środowisku Linux Embedded
  • udział w pełnym cyklu projektowy od koncepcji po wdrożenie
  • budowanie prototypów, PoC
  • debugowanie, rozwiązywanie problemów, code review

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia w pracy z systemami Linux Embedded
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Doświadczenie z Linux Kernel
  • Znajomość Git

Mile widziane:

  • Bootloaders ( ex. U-boot)
  • Security w systemach Embedded
  • Yocto
  • C++, Python, Go

Permanent

25 000 - 50 000 PLN gross/month

B2B

27 000 - 60 000 PLN net/month

Lokalizacja

Kraków

Proces rekrutacji

Spotkanie techniczne
Spotkanie F2F
Złożenie oferty

Adrian Kośnik adrian.kosnik@1dea.pl