Mobile Developer

33 000 - 36 000 PLN - B2B

+ Zdalnie

Jesteś specjalistą IT? Interesuje Cię praca w ciekawych projektach i różnorodnych technologiach? Dołącz do naszego zespołu 1dea i wraz z nami rozwijaj produkty i usługi na rynku polskim i zagranicznym! Oferujemy klarowny model współpracy w oparciu o umowę B2B, profesjonalny proces rekrutacji oraz możliwość rozwijania Twoich umiejętności technicznych w pracy dla klientów z różnych sektorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Android & iOS Developera

Obowiązki:

  • Podtrzymanie, wsparcie i rozwój aplikacji już istniejących
  • Tworzenie warstwy natywnej aplikacji PWA (znajomość PWA nie jest wymagana)
  • Projektowanie i programowanie aplikacji mobilnych Android i iOS.
  • Uczestniczenie w przeglądach kodu.
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych zgodnie ze stosowaną metodyką Agile.
  • Współpraca z innym programistami, testerami, product ownerem i ux-designerem.

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia w programowaniu aplikacji na systemy iOS i Android
  • Doświadczenie w pracy z Swift i Kotlin, w szczególności z ich najnowszymi wersjami
  • Znajomość architektury oraz wzorców projektowania aplikacji mobilnych
  • Znajomość iOS SDK, UIKit
  • Znajomość środowiska Xcode, debugowania i profilowania kodu aplikacji

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w ramach kontraktu B2B
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport

B2B

33 000 - 36 000 PLN

Lokalizacja

Zdalnie

Paweł Słupski pawel.slupski@1dea.pl