Procurement & Pricing Manager

15 000 - 25 000 PLN - Permanent

Warszawa

Dla jednego z naszych klientów - jednego z liderów w branży tech-spedycji poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko Sea Freight Managera (Procurement & Pricing Manager)

Zadania:

  • Rozwój produktu sea
  • Utrzymanie odpowiednich relacji na poziomie procurmentu lokalnego oraz pricingu
  • Bezpośredni kontakt z armatorami oraz agentami
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz operacyjnym
  • Dostarczanie rozwiązań dla frachtu morskiego
  • Planowanie oraz maksymalizacja wykorzystywania wartości kontraktowych

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze procurmentu oraz pricingu
  • Bardzo dobra znajomość rynku produktu morskiego
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Samodzielność i odwaga w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Dużą swobodę działania
  • Stabilne zatrudnienie oraz premiowość wynikającą z Twoich działań
  • Pracę w międzynarodowej spedycji ( tech-spedycji)
  • Mocny zespół operacyjny - bez którego, nie da się dobrze pracować ;)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów( płacowych i pozapłacowych)

Permanent

15 000 - 25 000 PLN

Lokalizacja

Warszawa

Małgorzata Soporek malgorzata.soporek@1dea.pl