Sales (Road FTL)

9 000 - 12 000 PLN gross/month - Permanent

Łódź, Katowice

Dla Naszego klienta - operatora logistycznego z kilkoma oddziałami w Polsce - poszukujemy osoby na stanowisko Road Freight Sales - sama rola może iść o krok dalej w stronę Business Development Manager.

Klient specjalizuje się w transportach FTL międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktu drogowego całopojazdowego
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz uczestnictwo w przetargach
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Współpraca z działem spedycji
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży usług transportu drogowego FTL
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe oraz profesjonalizm w kontakcie z klientami
  • Proaktywne podejście do dynamicznego rozwoju regionu
  • Inicjatywa w działaniu oraz komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dużą możliwość rozwoju zawodowego
  • Auto służbowe

Permanent

9 000 - 12 000 PLN gross/month

Lokalizacja

Łódź Katowice

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie F2F
Final interview
Złożenie oferty

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl