SAP PI/PO

22 000 - 27 000 PLN net/month - B2B

+ Zdalnie

Jesteś specjalistą IT? Interesuje Cię praca w ciekawych projektach i różnorodnych technologiach? Dołącz do naszego zespołu 1dea i wraz z nami rozwijaj produkty i usługi na rynku polskim i zagranicznym! Oferujemy klarowny model współpracy w oparciu o umowę B2B, profesjonalny proces rekrutacji oraz możliwość rozwijania Twoich umiejętności technicznych w pracy dla klientów z różnych sektorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko SAP PI/PO Konsultanta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w utrzymaniu/wsparciu SAP PI/SAP PO (funkcjonalne zarządzanie aplikacją)
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów (SOAP, RFC, IDoc, File/FTP, itp.)
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Silna komunikatywność, kandydat będzie wchodził w interakcje z klientem
  • Doświadczenie w pracy z wieloma zespołami w celu zdefiniowania rozwiązania
  • Mile widziane: Doświadczenie w SAP CPI

Obowiązki:

  • Diagnozowanie, badanie i rozwiązywanie incydentów
  • Wykonywanie wdrożeń w ramach procesu zarządzania zmianami
  • Proaktywne zarządzanie problemami na podstawie analizy danych w celu zmniejszenia liczby incydentów
  • Prowadzenie automatyzacji aby wdrożyć nowe funkcje stworzone przez klienta

Oferujemy:

Długofalową współpracę w ramach kontraktu B2B

Możliwość 100% pracy zdalnej

Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport 💪

SAP PI/PO

B2B

22 000 - 27 000 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie techniczne
Final interview
Złożenie oferty

Kinga Jeglińska kinga.jeglinska@1dea.pl