SAP QM/PP Consultant

34 000 - 42 000 PLN net/month - B2B

+ Zdalnie

Jesteś specjalistą IT? Interesuje Cię praca w ciekawych projektach i różnorodnych technologiach? Dołącz do naszego zespołu 1dea i wraz z nami rozwijaj produkty i usługi na rynku polskim i zagranicznym! Oferujemy klarowny model współpracy w oparciu o umowę B2B, profesjonalny proces rekrutacji oraz możliwość rozwijania Twoich umiejętności technicznych w pracy dla klientów z różnych sektorów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : SAP QM/PP Consultant

Zadania:

  • Przygotowanie Blueprint
  • Konfiguracja systemu S/4HANA
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (przygotowanie, realizacja) i rozwiązywanie błędów
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych (przygotowanie, wsparcie w realizacji przez klienta) i rozwiązywanie błędów
  • Szkolenia dla klientów (przygotowanie, realizacja)
  • Migracja danych (współtworzenie strategii migracji danych, udział w przygotowaniu i realizacji planu migracji danych do S/4HANA)

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w realizacji projektów lub na wsparciu SAP
  • Doświadczenie we wdrożeniach S/4 HANA typu greenfield
  • Doświadczenie jako konsultant funkcjonalny w obszarze (PP, QM)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną rozmowę

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę z Klientem w ramach kontraktu B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Realizacja różnorodnych, międzynarodowych projektów
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport

B2B

34 000 - 42 000 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie techniczne
Final interview
Złożenie oferty