Sea&Air Procurement & Pricing Lead

10 000 - 15 000 PLN - Permanent

Poznań

Naszym klientem jest prosperujący na całym świecie zachodni operator logistyczny, który do swojego oddziału w Polsce poszukuje osoby, która zajmie się rozwojem produktu morskiego i/lub lotniczego.

Jest to wiodąca firma zarządzającą łańcuchem dostaw, oferującą unikalne połączenie globalnych usług logistycznych.

Zadania

  • Negocjowanie stawek frachtowych oraz zarządzanie aktualnymi kontraktami
  • Bezpośredni kontakt z armatorami, agentami, klientami
  • Rozwój produktu morskiego i lotniczego
  • Dostarczanie rozwiązań dla frachtu morsko-lotniczego
  • Ścisła współpraca z działem handlowym i operacyjnym
  • Przygotowywanie ofert dla klientów/Obsługa zapytań ofertowych
  • Odpowiedzialność za zwiększanie wolumenu przesyłek

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku morsko/lotniczego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, które pozwoli na samodzielną pracę
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami, agentami, armatorami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dużą dozę samodzielności
  • Zdobycie doświadczenia
  • Hybrydowy model pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (płacowych i pozapłacowych)

Permanent

10 000 - 15 000 PLN

Lokalizacja

Poznań

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie online
Final interview

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl