Senior Fullstack .Net Developer

26 000 - 33 000 PLN net/month - B2B

+ Zdalnie

Jesteś specjalistą IT? Interesuje Cię praca w ciekawych projektach i różnorodnych technologiach? Dołącz do naszego zespołu 1dea i wraz z nami rozwijaj produkty i usługi na rynku polskim i zagranicznym! Oferujemy klarowny model współpracy w oparciu o umowę B2B, profesjonalny proces rekrutacji oraz możliwość rozwijania Twoich umiejętności technicznych w pracy dla klientów z różnych sektorów. 😊

Aktualnie dla naszego klienta z branży Security poszukujemy Senior Fullstack .Net Developera!

Zakres zadań:

  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji webowej opartej na technologii .NET i Angular
  • Zapewnienie poprawnej dokumentacji i współpraca z zespołem w celu zarządzania projektem.
  • Udział w procesie tworzenia oprogramowania, od analizy wymagań do wdrożenia aplikacji
  • Rozwiązywanie problemów i naprawa błędów, które pojawiają się w aplikacji.
  • Działanie jako 2 i 3 linia wsparcia

Wymagania:

  • Min. 4 letnie komercyjne doświadczenie na stanowisku Full-Stack Developera
  • Praktyczna znajomość .NET Framework
  • Bardzo dobra znajomość technologii Angular
  • Wiedza w zakresie tworzenia systemów oprogramowania klasy korporacyjnej
  • Biegłość w projektowaniu i rozwijaniu warstwy danych, warstwy logiki biznesowej i warstwy UI
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub pokrewnym kierunkiem
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę z Klientem w ramach B2B
  • Praca 100% zdalna
  • Realizacja międzynarodowych projektów
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i MultiSport

B2B

26 000 - 33 000 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie

Aplikuj nawet jeśli nie jesteś przekonany do oferty - mamy mnóstwo rekrutacji niejawnych

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie techniczne
Final interview
Złożenie oferty

Skontaktuj się z naszym ekspertem rekrutacji

Kinga Jeglińska kinga.jeglinska@1dea.pl