Senior Sales Executive (SEA)

10 000 - 12 000 PLN gross/month - Permanent

Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Poznań

Dla jednego z liderów na globalnym rynku transportu, spedycji oraz logistyki poszukujemy osoby na stanowisko Senior Sales Executive.

Lokalizacja:

Mazowieckie, Wielkopolskie, Pomorskie, Dolnośląskie, Łódzkie

Zadania:

  • Sprzedaż usług produktu morskiego
  • Proaktywne pozyskiwanie klientów, budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami istniejącymi oraz potencjalnymi

Wymagania

  • Wiedza z zakresu produktu i biznesu oceanicznego, obsługi celnej, sprzedaży usług oraz obsługi klienta,
  • Funkcjonowanie w szybko zmieniającym się i dynamicznym środowisku,
  • Umiejętności negocjacyjne oraz zdolności do identyfikowania i wdrażania nowych możliwości biznesowych,
  • Komunikatywny język angielski min. na poziomie B2,
  • Gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dużą możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca stacjonarna/hybrydowa
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów i dofinansowań

Permanent

10 000 - 12 000 PLN gross/month

Lokalizacja

Warszawa Wrocław Gdańsk Łódź Poznań

Aplikuj nawet jeśli nie jesteś przekonany do oferty - mamy mnóstwo rekrutacji niejawnych

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie online
Złożenie oferty

Skontaktuj się z naszym ekspertem rekrutacji

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl