Spedytor międzynarodowy (FTL chłodnie)

7 000 - 10 000 PLN gross/month - Permanent

Warszawa

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w przewozie produktów spożywczych po całej Europie.

Zakres zadań:

  • Operacje FTL w temperaturze kontrolowanej
  • Obsługa międzynarodowych zleceń oraz monitorowanie ich przebiegu
  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami
  • Aktywne pozyskiwanie i realizacja zleceń spedycyjnych FTL i/lub LTL na trasach międzynarodowych
  • Nawiązywanie współpracy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami i
    przewoźnikami
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość specyfiki przewozów w temperaturze kontrolowanej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze ładunków
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami i przewoźnikami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych
  • Rozwój, długotrwałe zatrudnienie
  • Dużą samodzielność w działaniu, przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów i
    rozwiązań

Permanent

7 000 - 10 000 PLN gross/month

Lokalizacja

Warszawa

Aplikuj nawet jeśli nie jesteś przekonany do oferty - mamy mnóstwo rekrutacji niejawnych

Proces rekrutacji

Spotkanie online
Spotkanie F2F
Złożenie oferty

Skontaktuj się z naszym ekspertem rekrutacji

Urszula Wojtaszczyk urszula.wojtaszczyk@1dea.pl