Spedytor Morski / Expert (Import)

10 000 - 13 000 PLN - Permanent

Gdańsk + Zdalnie

Dla naszego klienta – globalnej firmy z branży retail, rozpoznawalnej w całej Europie poszukujemy osoby na stanowisko Spedytora morskiego ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia w imporcie.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportu morskiego FCL/LCL, współpraca z agentami w portach załadunkowych w Azji

  • Współpraca z armatorami, przewoźnikami, zagranicznymi biurami lokalnymi i innymi komórkami organizacyjnymi Naszego Klienta w zakresie organizacji transportu ( szczególny nacisk na negocjacje z agentami)

  • Zapewnienie terminowości dostaw

  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym Naszego Klienta

  • Bieżąca analiza rynku transportowego, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów

  • Udział w projektach logistyki

  • Opracowywanie analiz i prezentacji

Wymagania:

  • Posiadasz min. kilkuletnie operacyjne doświadczenie w organizacji transportu morskiego FCL/LCL, zarówno po stronie importera jak i załadowców w krajach pochodzenia towaru

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z armatorami, przewoźnikami i klientami, wiedzę z obszaru przygotowania ofert transportowych

  • Cechujesz się dużą skutecznością działania

  • Umiesz analizować i rozwiązywać problemy

  • Potrafisz planować oraz podejmować szybkie i trafne decyzje

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: transport, logistyka)

  • Bardzo dobrze posługujesz się biznesowym językiem angielskim w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym i różnorodnym zespole pasjonatów i ekspertów w dziedzinie logistyki

  • Pracę w największej polskiej Firmie z branży retail o międzynarodowym zasięgu

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość bezpłatnego dojazdu do siedziby firmy autobusem firmowym z Gdańska i Gdyni

  • Program Poleceń Pracowniczych (nawet do 6 000 brutto premii za polecenie pracownika)

  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy)

  • Parking dla pracowników

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń

  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru

Permanent

10 000 - 13 000 PLN

Lokalizacja

Zdalnie Gdańsk

Małgorzata Soporek malgorzata.soporek@1dea.pl