Tester Manualny

13 500 - 20 500 PLN net/month - B2B

+ Zdalnie

Jesteś specjalistą IT? Interesuje Cię praca w ciekawych projektach i różnorodnych technologiach? Dołącz do naszego zespołu 1dea i wraz z nami rozwijaj produkty i usługi na rynku polskim i zagranicznym! Oferujemy klarowny model współpracy w oparciu o umowę B2B, profesjonalny proces rekrutacji oraz możliwość rozwijania Twoich umiejętności technicznych w pracy dla klientów z różnych sektorów. 😊

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za strategię testowania i planowanie działań testowych,
  • Opracowywanie planów testów, przypadków testowych i projektowanie środowiska testowego,
  • Wdrażanie, wykonywanie i usuwanie błędów w przypadkach i skryptach testowych aplikacji,
  • Zatwierdzanie i dokumentowanie zakończenia testów,
  • Interpretacja wyników testów, informowanie o postępach i problemach związanych z testami,
  • Analizowanie funkcjonalne i techniczne projektu systemu pod kątem testowalności,
  • Dokumentacja testów i śledzenie błędów,
  • Monitorowanie wyników testów, analizowanie jakość systemu i raportowanie o statusie,
  • Współpraca z zespołami analityków, architektów oraz service desk,

Wymagania:

  • Certyfikat ISTQB
  • 3 lata doświadczenia jako tester manualny
  • Wykształcenie wyższe na kierunku związanym z IT
  • Język angielski na poziomie B2
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testach jednostkowych, integracji, testowaniu funkcjonalnym, testach obciążeniowych, akceptacyjnych oraz regresji
  • Doświadczenie z narzędziami do testowania oprogramowania, zarówno automatycznego jak i graficznego
  • Praktyczna znajomość narzędzi testowych w ICT Baseline
  • Analityczne myślenie, zwracanie uwagi na szczegóły

Nice to have:

  • Minimalne doświadczenie z testami automatycznymi

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę z Klientem w ramach B2B
  • Praca 100% zdalna
  • Realizacja międzynarodowych projektów
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i MultiSport

B2B

13 500 - 20 500 PLN net/month

Lokalizacja

Zdalnie

Aplikuj nawet jeśli nie jesteś przekonany do oferty - mamy mnóstwo rekrutacji niejawnych

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie online
Spotkanie techniczne
Złożenie oferty

Skontaktuj się z naszym ekspertem rekrutacji

Paulina Ryznar paulina.ryznar@1dea.pl